KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12735085
nr 1273 5085
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Stockholm. Signerad, daterad -26. Motivet: 21x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:42:30
2/9 18:02:17
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm